ماشین سازی ذوالفقاری
دانستنی ها

ترکیب پلاستیک یا کامپاند چیست؟ ۵ پیشرفتی که ترکیب مواد پلیمری برای مشاغل ایجاد میکنند چیست؟

۵ پیشرفتی که ترکیب مواد پلیمری برای مشاغل ایجاد میکنند چیست؟ منظور از کامپاند گرانول در کارخانه پلاستیک چیست و هدف از تولید کامپاند چیست؟

بیشتر بخوانید
دانستنی ها

پلیمر چیست؟

کلمه پلیمر تعداد نامشخصی از واحدهای مونومر را مشخص می کند . هنگامی که تعداد مونومرها بسیار زیاد باشد، گاهی اوقات این ترکیب را پلیمر بالا می نامند.

بیشتر بخوانید
دانستنی ها

مواد پلاستیک پلی آمید و پلی امید الیاف شیشه چیست و چه کاربردی دارد؟

این مقاله به تعریف، خواص و کاربردهای پلی آمیدها و نایلون ها می پردازد. ما همچنین تفاوت های بین این مواد را با هم مقایسه خواهیم کرد و بینش هایی را ارائه خواهیم داد که کدام یک را برای شرایط خاص انتخاب کنیم.

بیشتر بخوانید
دانستنی ها

نحوه بستن و تنظیم کردن تیغه آسیاب پلاستیک

مکانیزم و عملکرد دستگاه آسیاب پلاستیک به شکلی است که عملیات خرد کردن توسط تیغه ای روی محور یا روتاری که به شکل های تیغه چکشی/ تیغه شمشیری ستاره ای متد وی شکل و….انجام میشود.

بیشتر بخوانید
دانستنی ها

سانتریفیوژ پلاستیک یا آبگیر مواد پلاستیک چیست؟

در این مقاله هدف توضیح کامل و عملکرد دستگاه سانتریفیوژ یا آبگیر مواد پلاستیک در صنعت بازیافت میباشد و قصد داریم مقایسه ای بین سانترهای صنعتی برای خشک کردن مواد پلاستیک و خشک کن های سنتی که به واسطه فن و مشعل مواد آسیابی را خشک میکردند  انجام دهیم.

بیشتر بخوانید
دانستنی ها

فاجعه پلاستیکی (چگونه کیسه ها، بطری ها و شستشوی بدن شما اقیانوس ها را آلوده می کند)

پلاستیک ارزان و بادوام است و فعالیت های انسانی را متحول کرده است. زندگی مدرن به این ماده همه کاره معتاد و وابسته به آن است که در همه چیز از کامپیوتر گرفته تا تجهیزات پزشکی و بسته بندی مواد غذایی یافت می شود.

بیشتر بخوانید
تفاوت تیغه اس پی گا با فولاد فنر
دانستنی ها

تفاوت تیغه spk با فولاد فنر

تیغه آسیاب پلاستیک یکی مورد توجه ترین و حساس ترین قسمت های دستگاه آسیاب پلاستیک است که باید در خرید و اجرای ان روی دستگاه آسیاب اطلاعات مهندسی و ریز بینی خاصی به خرج داد. تیغ های آسیاب پلاستیک صرفه نظر از متد روتاری دستگاه به ۲ گروه کلی که ما در اینجا هدفمان توضیح

بیشتر بخوانید
تفاوت آسیاب های چکشی و شمشیری
دانستنی ها

تفاوت آسیاب های چکشی و شمشیری

آسیاب های پلاستیک دارای تنوع و گوناگونی های زیادی هستند به صورتی که هر سازنده در هر کشوری هم به صورت مهندسی معکوس و هم به صورت اختصاصی دستگاه آسیاب پلاستیکی را بسته به نیاز تولید و به بازار ارایه کرده که تا حدودی جواب تولید را داده است. در این مقاله هدف معرفی و

بیشتر بخوانید
خرید آسیاب پلاستیک