ماشین سازی ذوالفقاری

آسیاب پلاستیک دهنه ۱۶۰×۷۰

فروش دستگاه آسیاب پلاستیک دهنه ۱۶۰x70

خرید دستگاه آسیاب پلاستیک دهنه ۱۶۰x70

امتیاز مشتریان
۵/۵

دستگاه آسیاب پلاستیک دهنه ۱۶۰ در ۷۰ یکی از تجهیزات پیشرفته و کارآمد بوده که برای خرد کردن و بازیافت پلاستیک‌ها به کار می‌رود. با دهنه به ابعاد ۱۶۰ در ۷۰ سانتیمتر، این دستگاه قابلیت پذیرش پلاستیک‌های با اندازه و حجم بزرگتر را دارا است. با استفاده از این دستگاه، پلاستیک‌های مختلف را می‌توان به طور موثر خرد کرده و به قطعات کوچکتری تبدیل نمود. این فرآیند باعث کاهش حجم پلاستیک و تسهیل در فرآیند بازیافت آنها می‌شود. با استفاده از آسیاب پلاستیک دهنه ۱۶۰ در ۷۰، امکان استفاده مجدد از پلاستیک‌ها و حفظ منابع طبیعی فراهم می‌شود و به علاوه، آلودگی محیط زیست کاهش می‌یابد. این دستگاه با قدرت و عملکرد بالا، یک ابزار مؤثر در صنعت بازیافت پلاستیک است و بهبود فرآیند تولید و محیط زیست را تسهیل می‌کند.

ماشین‌سازی ذوالفقاری به عنوان شرکتی پیشرو در زمینه ماشین‌آلات بازیاف پلاستیک، تمامی دستگاه‌ها اعم از آسیاب پلاستیک، قلمبه خردکن، بلوئر و… را با بالاترین کیفیت تولید و عرضه می‌کند.

ارسال به سراسر ایران

ارسال سریع و ارزان

تضمین کیفیت

فروش با کیفیت‌ترین ماشین‌آلات صنعتی

دستگاه آسیاب پلاستیک دهنه ۱۶۰ در ۷۰ یکی از تجهیزات پیشرفته و کارآمد بوده که برای خرد کردن و بازیافت پلاستیک‌ها به کار می‌رود. با دهنه به ابعاد ۱۶۰ در ۷۰ سانتیمتر، این دستگاه قابلیت پذیرش پلاستیک‌های با اندازه و حجم بزرگتر را دارا است.

این دستگاه برای تولید حجم بالای مواد بازیافتی و کارخانه‌های تولید کننده گرانول و هات واش پت در ابعاد بزرگ مورد استفاده قرار می‌گیرد.

آسیاب پلاستیک دهنه 160x70

ماشین سازی ذوالفقاری

تولید ماشین‌آلات بازیاف با کیفیت

تیم حرفه‌ای

تیم مشاوره فنی و فروش دستگاه‌های حرفه‌ای

پوشش کل ایران

ارائه خدمات فروش تجهیزات بازیافت پلاستیک در ایران

تاییدیه

دارای تاییدیه‌های فنی و کیفی فروش تجهیزات

رضایتمندی مشتریان

رضایتمندی مشتریان و ارائه خدمات پس از فروش

مشتریان ما

ماشین سازی ذوالفقاری فعالیت خود را از سال ۱۳۳۰ با تولید دستگاه های تزریق زیره کفش آغاز کرد، امروزه شرکت توسعه صنعت ذوالفقاری یکی از بزرگترین کارخانه ها در زمینه طراحی و تولید دستگاه آسیاب پلاستیک برای امهاکردن ضایعات است که تا به امروز مشتریان زیادی در این حوزه داشته است.