ماشین سازی ذوالفقاری

دستگاه بلوئر پلاستیک

فروش دستگاه بلوئر یا مکنده پلاستیک

خرید دستگاه بلوئر یا مکنده پلاستیک

امتیاز مشتریان
۵/۵

دستگاه بلوئر یا مکش در کارخانه‌های بازیافت پلاستیک مورد استفاده قرار می‌گیرند که برای جمع‌آوری و حذف مواد خارجی و ناخالصی‌ها از مواد بازیافتی پلاستیک کاربرد دارند. در فرآیند بازیافت پلاستیک، ممکن است مواد خارجی مانند ظروف غیرقابل تجزیه، فلزات، کاغذ، آلاینده‌ها و سایر مواد غیرمطلوب به صورت توده‌های جامد یا توده‌های کوچک در میان مواد بازیافتی حاضر باشند. این دستگاه با استفاده از فناوری مکش هوا، مواد خارجی را از مواد بازیافتی جدا می‌کند و در نهایت مواد خالص بازیافتی پلاستیک را تولید می‌کند. به این ترتیب، کیفیت و خلوص مواد بازیافتی افزایش می‌یابد که قابل استفاده مجدد در تولید محصولات پلاستیکی است. همچنین، استفاده از دستگاه مکش در کارخانه‌های بازیافت پلاستیک منجر به کاهش هزینه‌ها و بهبود کارایی فرآیند بازیافت می‌شود.

ماشین‌سازی ذوالفقاری به عنوان شرکتی پیشرو در زمینه ماشین‌آلات بازیاف پلاستیک، تمامی دستگاه‌ها اعم از آسیاب پلاستیک، قلمبه خردکن، بلوئر و… را با بالاترین کیفیت تولید و عرضه می‌کند.

ارسال به سراسر ایران

ارسال سریع و ارزان

تضمین کیفیت

فروش با کیفیت‌ترین ماشین‌آلات صنعتی

دستگاه بلوئر یا مکش در کارخانه‌های بازیافت پلاستیک مورد استفاده قرار می‌گیرند که برای جمع‌آوری و حذف مواد خارجی و ناخالصی‌ها از مواد بازیافتی پلاستیک کاربرد دارند.

بله، تمامی کارخانه‌های بازیافت موظف هستند برای کاهش میزان ناخالصی از این دستگاه استفاده کنند.

دستگاه بلوئر

ماشین سازی ذوالفقاری

تولید ماشین‌آلات بازیاف با کیفیت

تیم حرفه‌ای

تیم مشاوره فنی و فروش دستگاه‌های حرفه‌ای

پوشش کل ایران

ارائه خدمات فروش تجهیزات بازیافت پلاستیک در ایران

تاییدیه

دارای تاییدیه‌های فنی و کیفی فروش تجهیزات

رضایتمندی مشتریان

رضایتمندی مشتریان و ارائه خدمات پس از فروش

مشتریان ما

ماشین سازی ذوالفقاری فعالیت خود را از سال ۱۳۳۰ با تولید دستگاه های تزریق زیره کفش آغاز کرد، امروزه شرکت توسعه صنعت ذوالفقاری یکی از بزرگترین کارخانه ها در زمینه طراحی و تولید دستگاه آسیاب پلاستیک برای امهاکردن ضایعات است که تا به امروز مشتریان زیادی در این حوزه داشته است.