خدمات پس از فروش
بعد از وارنتی و گارانتی بی قیدو شرط نوبت خدمات پس از فروش نا تمام این شرکت(ماشین سازی ذوالفقاری)میرسیم. در قانون مدیریت فروش خدمات پس از فروش امری مهم تر از فروش که برای یک تولید کننده در هر جایگاهی باید در اولویت باشد. امروزه تمامی متقاضیان ما هم نیز به همین شکل ابتدا خدمات پس از فروش قبل از خریدشان برایشان حائذ اهمیت است. پیروی این امر مهم شرکت توسعه صنعت ذوالقدر برای راحتی خیال مشتریان خود در هر کجای ایران و خاور میانه علاوه بر گارانتی بی قیدو شرط خدمات پس از فروش نا محدود را نیز برای رفاه حال مشتریان به مجموعه اضافه کرد. ماشین سازی ذوالفقاری در خدمات نا محدود خود از نمایندگانی در استان فارس/استان خورستان/استان مشهد بهره گرفته است که در تعمیر و یا ارسال قطعه هیچ گونه اطلاف وقتی صورت نگیرد. تعویض قطعه فرسوده یا تعمیر ان با ارسال نیروی توانمند در کمتر از 36 ساعت.
به دنبال کیفیت نه کمیت
شرکت توسعه صنعت ذوالقدر توسط گروهی از صنعت گران مبتکر با نگاهی ژرف به نیاز روز بازار و رقابت ماشین تولید داخل در بازار جهانی محصولی را روانه بازار کرده که تمامی قطعات ان از بهترین جنس و با کیفیت ترین ادوات برقی اعم از موتور(ارمیچر)و تابلوی برق با استاندارد های روز دنیا و از نظر امنیت safe ترین محصول را روانه بازار کند.
صادرات
ماشین سازی ذوالفقاری به این مهم مفتخر بوده که از سال 91 تا 94 بالا ترین رنکینگ صادرات دستگاه های بازیافت پلاستیک از قبیل خطوط کامل مکانیزه هات واشینگ کراشر و سانتریفیوژ /اسیاب/کندر های سنگین مختص خرد کردن نوارهای قطرهای /گرانول های عدسی اب خنک و هوا خنک و انواع اسیاب پلاستیک سبک و سنگین برای کاربری های مختلف به کشورهای حاشییه خلیج فارس از قبیل عمان .کویت بحرین . و کشورهای همساییه ایران همانند کشور عراق و شهرهای کربلا و جده ارمنستان ایروان/سوریه دمشق/اربیل سلیمانیه/گرجستان تفلیس/اذزبایجان و باکو و کشورهای هند و افریقا را داشته است.
دستگاه خود را گارانتی کنید
شاید برایتان سوال باشد که دستگاه خود را گارانتی کنید به چه معناست؟ شرکت توسعه صنعت ذوالقدر(ماشین سازی ذوالفقاری)برای کاربرن هر گونه دستگاه خرد کن پلاستیک که در کشور کار تولید و بازیافت انجام میدهند سرویسی جدید قرار داده است که کاربرانی که دستگاه خرد کن و هر گونه خطوط بازیافتی که به غیر از برند ماشین سازی ذوالفقاری باشد با گرفتن 1 بار خدمات از این شرکت عضو این مجموعه شده و میتوانند از خدمات گارانتی این شرکت بهره مند شوند. خدمات مذکور به این صورت است که اگر کارخانه و یا گروه تولیدی که در غالب شرکتی فعالیت مینمایند خدماتی همچون نصب و راه اندازی خطوط خارجی /تعمیر و یا تولید قطعه یدکی توسط گروه ما انجام شود برای دومین بار هر قطعه یدکی نهایتا تا 24 ساعت به دستشان خواهد رسید وا ن قطعه دارای 6 ماه گارانتی تعویض میباشد.
گارانتی
شرکت توسعه صنعت ذوالقدر(ماشین سازی ذوالفقاری)سابقه ای درخشان در تولید انواع خطوط بازیافت مکانیزه پلاستیک طی نیم قرن تجربه را داشته است. از این رو این شرکت با آزمون و خطا در این عمر 50 ساله به مرحله ای از تولید رسیده که دستگاه های تولید شده را گارانتی بدون قیدو شرط میکند. گارانتی بی قیدو شرط یعنی چه؟ گارانتی بی قیدو شرط یعنی با خرید هر نوع دستگاه تولید شده در عرصه بازیافت پلاستیک ماشین سازی ذوالفقاری دارای یک سال گارانتی بدون قیدو شرط تعویض قطعه معیوب تا حد اکثر 24 ساعت است و اگر ان قطعه یا قطعات معیوب باعث رسیدن اسیب جدی به دستگاه شده باشد شامل خدمات وارانتی شده و ان دستگاه عودت شده و ماشینی نو را به محضرتان ارایه میکنیم. مواردی که شامل گارانتی میشود به شرح زیر است: بریده شدن شافت روتور دستگاه تحت هر شرایطی هرز کردن هر نوع پیچ رد هر نوع از ماشین ها ی ما سوختن سیم کشی و سوختن ارمیچر و .......

درخواست خود را برای ما ارسال کنید